MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Edycja 2016

Weekend pełen atrakcji!


W dniach 23-24 kwietnia 2016 roku w Targach Lublin odbył się Kiermasz Zdrowie i Uroda - święto dla pasjonatów naturalnych kosmetyków, ekologicznej żywności  i entuzjastów zdrowego trybu życia. Impreza była połączona z Kiermaszem Ogrodniczym EDEN oraz Targami Styl 50+. Przez dwa dni wydarzenie odwiedziło 6991 osób.

                   Podczas Kiermaszu Zdrowie i Uroda  można było  zaopatrzyć się w ekologiczną żywność, naturalne kosmetyki, ręcznie wykonaną, oryginalną biżuterię oraz wyroby rzemieślnicze. W programie przygotowano bezpłatne badania i konsultacje medyczne, w tym komputerowe badanie wzroku, konsultacje dotyczące higieny oka, pomiar ciśnienia tętniczego we krwi wraz z interpretacją wyników,  pomiar poziomu cukru we krwi, pomiar poziomu nikotyny w wydychanym powietrzu u palaczy oraz konsultacje w zakresie badań cytologicznych. Wystawcy przedstawili również ofertę zabiegów bioenergoterapeutycznych, a także porad z zakresu refleksologii, chiropraktyki i zielarstwa.


                  Goście Kiermaszu mogli skorzystać z wyjątkowej okazji spotkania ze specjalistami najwyższej rangi oraz mieli niewątpliwą okazję usłyszeć z pierwszej ręki informacje na temat zdrowego trybu życia: żywienia, żywności, prawidłowej postawy ciała w ramach warsztatów przygotowanych przez Dąbrówkę oraz Lubartowską 77. Zwiedzający mogli wziąć udział w wykładach na temat  skoliozy u dzieci i problemów z kręgosłupem u dorosłych, które poprowadził Prof. Tomasz Karski. Ponadto Pani Prof. Ewa Solarska opowiedziała o żywności ekologicznej, natomiast dietetyk Izabela Lis udzieliła porad  jak oczyścić organizm na wiosnę. W strefie warsztatów dzieci mogły pograć w gry edukacyjne, czy z pomocą specjalistów  przygotować własne witraże i ozdoby.

               Tegoroczna edycja Kiermaszu Zdrowie i Uroda przeszła już do historii. Wszystkim Wystawcom oraz Zwiedzającym serdecznie dziękujemy, za to że wspólnie z nami tworzyli to wydarzenie. Już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.